Slider

slíbený modrý outfit

Dnes slíbený modrý „šatový“ outfit.
Tyhle šaty, byl pro mě docela zásah do peněženky, protože jsem s takovým vydáním vůbec nepočítala.
Ale abych to vzala popořádku.
Asi tak začátkem dubna jsem se bezcílně plazila po obchoďáku. Prostě jen tak, abych tu a tam nakoukla, něco si zkusila, omrkla regály, co je na nich nového. No a za výlohou Gantu byly vystavené tyhle šaty. A protože zavinovací šaty sluší každé postavě, řekla jsem si, proč ne, nakonec jsem jedny hodně dávno měla a byly fajn.
Hrdinně jsem si řekla o největší velikost a hurá do kabinky. K mému velkému překvapení, jsem si musela zkusit šaty o číslo menší. A ty teda padly, jako kdyby je přímo pro mě šila švadlena. Měla jsem z nich obrovskou radost, která se malinko pokazila při placení ), ale i tak ten pocit, že zavinovací šaty sluší OPRAVDU každému, ten převládl.
No a jak už jsem psala minule, silonky nenosím, a když jsem dělala tyhle fotky, tak to úplně zrovna na opalování nebylo a přemýšlela jsem co s tím. Šaty už byly ve skříni na můj vkus hodně dlouho…….Tak jsem jen tak, na zkoušku, oblékla modré džegíny z FF a šaty přes ně. A nevypadalo to vůbec zle. Takže se opravdu nemusíte bát jednotlivé kousky ze svého šatníku různě kombinovat. Počet outfitů se Vám mnohonásobně zvětší )))

šaty Gant, džegíny a kabelka FF, džínová bunda Orsay,

                                          boty Melisa, hodinky Juicy Couture

 
Follow:
Sdílet:

Instagram

0   7
0   8
0   6
0   11
0   8
0   7
0   4
0   7