Slider

péče o “letní” pleť

Léto, klimatizace a pleť

Klimatizace je pro zejména citlivou pleť pěkná zátěž. Je vysušená, napjatá, někdy se šupí a nebo se na ni dělají pupínky.

A tak je potřeba hydratovat a hydratovat. To, že se má hodně pít, to se dočteme všude. Ale je také potřeba hydratovat pleť zvenku.
Já si každý rok dávám v létě závazek, že se budu před sluníčkem chránit nejméně padesátkou faktorem a každý den se poctivě celá natírat kvalitním, hydratačním krémem. Z toho zůstane jen u toho natírání se padesátkou faktorem, protože sice sluníčko miluju, ale také mám k němu velký respekt a s přibývajícím věkem se ho docela bojím. No takže zůstane jen u té sluneční ochrany a tak se každoročně vracím od moře jako vysušená treska a pěkně rovnou do klimatizace.
A pak začne panika, kdy před zrcadlem zjistím, že úspěšně konkuruji stoletým vrásčitým babičkám a začínám se honem poohlížet po něčem, čím bych to napravila.
A tak jsem letos objevila přírodní kosmetiku Dr. Havlíka.
Koupila jsem si od této značky krém – denní i noční v jednou, ale co hlavně, masku která se dává ráno, hned jak se Vám podaří otevřít oči a je pouze na tři minuty. Jmenuje se „královská snídaně pro pleť“. Zatímco Vy snídáte – já teda piju jen kafe…., tak maska pracuje.
Pleť je po ní projasněná, vypnutá a hydratovaná, no prostě nasnídaná ))) Dává se na obličej, krk i dekolt a já ji ještě “patlám” na ruce Pak se smyje teplou vodou a obličej si ošetříte jako obvykle. 
Abych toho neměla málo, přiobjednala jsem ještě makový olejíček, jak jinak než na hydrataci a sjednocení barvy pleti.
A jaký máte oblíbený krém v létě vy?

Follow:
Sdílet:

Instagram

0   7
0   8
0   6
0   11
0   8
0   7
0   4
0   7