Slider

Nejžhavější trendy na letošní podzim

Pravidlo letošního podzimu je to, že žádné pravidlo není.:-)
Návrháři se rozhodli, že vyzkouší naši schopnost kombinovat a nabídli nám nepřeberné množství vzorů, barev, střihů a materiálů. Dovolit si můžeme opravdu všechno, no skoro všechno..
Takže tady jsou naše postřehy z toho nepřeberného množství jejich nápadů:

1. Safari styl, ve kterém vládnou zemité barvy, ale dominantní je lahvově zelená.
2. Vrátil se samet se vší svojí hebkostí a barevností. Je na kalhotách, kabátech, bombrech, dokonce i na kabelkách a botách.
3. Velké barevné káro vévodí především na kabátech a na sukních, pak se opět objevuje na botách, kabelkách, šálkách.
4. Styl „uniforma“ – je zastoupen v podobě dvouřadých sak a kabátů, plných ozdobných knoflíků a prýmků.
5.  Kalhoty po straně s lampasy, navozující pocit „sportovních tepláků“.
6.  Lakované a lesklé materiály, opět na bundičkách do pasu, kabátech, kabelkách a botách.
7.  Neuvěřitelný mix všech barev a vzorů, na které si jen můžete pomyslet – puntíky s pruhy, květiny s kostkou, saténové topy s kožichy, patchworkové vzory na kabelkách i botách v neuvěřitelných  barvách a kombinacích, šifon a krajka s džínovinou, všudypřítomné barevné nášivky…..

Letošní podzim bude barevny, hravý, provokativní, nápaditý, nestoudný, divoký, kombinovatelný i překombinovaný. Prostě všechno, jen ne nudný a šedý.
Je jen na Vás, zda svůj šatník oživíte a podtrhnete jen jedním vychytaným kouskem, nebo se vrhnete do celého nového outfitu.
Nemusíte se bát divokosti vzorů a kombinací a pokud zrovna nepreferujete letošní barevnou smršť a nemáte náladu vyčnívat z davu, tak jako stálice z léta zůstávají některé tlumené barvy jako šedá, pudrová, bílá, pak také zlatá, khaki a samozřejmě černá.
Klidně si oblečte šedý kabát, pánského střihu (ten je  mimochodem na mém wish listu J)), doplňte ho pudrovým nebo černým rolákem, džínami a kotníčkovými botami a celek oživte zajímavou kabelkou.
Krásný nadcházející podzim.

Tajný favorit jsou lesklé kotníčkové boty ze Zary J))
všechny obrázky zdroj: zara.com

Follow:
Sdílet:

Instagram

0   7
0   8
0   6
0   11
0   8
0   7
0   4
0   7