Slider

o jedné odložené oslavě a o tom, že počasí neporučíš…

o jedné odložené oslavě a o tom, že počasí neporučíš…

Dnešní sobota byla docela hektická. Od rána jsem pomáhala organizovat běh na Kuksu, který se pořádá každoročně. Tento rok počasí moc nepřálo. Ráno pršelo a když nepršelo začal foukat vítr. Jednu chvíli tak strašný, že stan, ve kterém jsme pracovali, na nás spadl. Hlavami jsme drželi stan, a okolo nás kroužili přihlašovací formuláře na běh, letáky, propisky.,,, Škoda, že nás někdo nevyfotil. Byli jsme taková velká zelená (stan byl zelený) stonožka 🙂
Ale přežila jsem… Úplně promrzlá jsem dorazila domů a začala přípravu na tu příjemnější část soboty.
Chystala jsem se na oslavu narozenin – určitě neuhodnete čí? :-)))
Oooobrovskou oslavu dělala Věrka, která je sice narozená v prosinci – je kozorožka:-), ale pořádnou párty se rozhodla udělat tuhle sobotu. I když byli pozvaní jen nejbližší, bylo nás asi 60. Oslava byla fakt vydařená – rodinná, plná domácího jídla, dětí, kytek a dárků, vzpomínek, fotek a pohody.
Opravdu si moc vážím toho, že i já patřím do toho přídavného jména “nejbližší”.
Veruško, ještě jednou moc děkuji za krásné odpoledne.
Ještě než jsme na oslavu dorazili, tak jsme trochu fotili. Chtěla jsem, abyste viděli aspoň jeden kousek, který jsem dovezla z Paříže. Je to průhledná, lehoučká, plisovaná sukně, kterou jsem oblékla přes legíny. Je to přesně to, po čem jsem toužila. Můžu mít legíny, které tak miluju a zároveň také sukni, kterou moc nemusím…. Měla jsem představu, že na fotkách uvidíte, jak se sukně krásně vznáší ve větru, vítr si s ní laškovně pohrává a vzniknou super fotky. Vylezu z auta a nic….ani větvička se nepohnula, ani lísteček, ani travička. Úplné bezvětří. Snažila jsem se sukni, která se jako naschvál přilepila na legíny, trošku rozhýbat a nadzvednout, ale moc se mi to nedařilo. Prostě počasí mě dneska vypeklo.
Jo a protože mi tak trochu stávkuje foťák, o fotky z Paříže se s Vámi podělím příště.
Užijte si zbytek neděle a těším se na Vás.
Dáša
PS tu malou červenou od MK, co vidíte na fotkách – tu jsem si také dovezla, ale o tom až příště.

 

 

 

svetr FF, sukně HM, boty a bunda old, kabelka MK

Follow:
Sdílet:

Instagram

0   7
0   8
0   6
0   11
0   8
0   7
0   4
0   7