Slider

dnešní ráno

dnešní ráno

Dneska ráno jsem přemýšlela, co na sebe.
Předpověď počasí je pro ty, co mohou ležet celý den u vody, krásná. Pro nás, co už bohužel to štěstí nemáme, je to horší. V práci vrčí celý den klimatizace, a když už musíte vyběhnout ven, tak je to jako běh skrz kamennou pec na pizzu. Horké a suché.
Ale k tomu dnešnímu ránu. Na dně skříně jsem objevila zastrčené hedvábné kalhoty. Je jim tak patnáct let, ale to jim neubralo nic na jejich nadčasovosti. Šila mi je kdysi jedna strašně šikovná švadlena a buretové hedvábí mi objednávala v Itálii. Tehdy se to dalo ještě zaplatit, dneska bych takové kalhoty asi zarámovala do ochranného vaku a chodila se na ně jen dívat. Tak jsem je natáhla a světe div se, ony mi pořád padly a navíc mají přesně ty široké nohavice, které se nosí.
Byla jsem nadšená a tak jsem ke kalhotám začala kombinovat různé topy. Pořád to nebylo ono, jeden byl krátký, druhý dlouhý, třetí měl tlustý, neprodyšný materiál, až nakonec zvítězila volná halena bez rukávů z Gapu. Sice zvítězila, ale…
K mému nadšení, že jsem schopná obléknout kalhoty staré několik let a nejsou mi malé, se připojila deprese. A musím říct, že fakt dost velká.
„ Ježiší, takhle snad nemůžu jít, ty ruce! bože ty strašné ruce! no to snad není možné, že mám tak hnusné, tlusté ruce…. no ale v dlouhém rukávu dnes nejdu, to teda fakt ne, …no to je strašný..“ tady konec citace. Sice padaly i další, daleko drsnějších hlášky, ale ty sem psát nebudu.
Prostě jednou ráno se probudíte a zjistíte, že Vaše ruce už nejsou to, co bývaly, a že topy bez rukávů budete muset dát do sociálního šatníku nebo mladší kamarádce. Nic Vám není platné, že trávíte každou volnou chvilku v posilovně a dřete s činkama, bicepsy, tricepsy a nevím které ještě možné svaly na té ruce jsou, a to všechno navíc za podezřívavých pohledů přítomných svalovců, jestli jim náhodou nechcete konkurovat. Prostě na rukou se pozná, že už Vám není dvacet….
Takže dnešní večer budu trávit hledáním nějakého letního topíku, který má rukávky, je lehký, prodyšný, neokoukaný, aspoň trochu sexy….no myslím, že do půlnoci mám co dělat…..
Fotky jsme sice nafotili, ale prošly neobvykle přísnou cenzurou 🙂
Užijte si krásné letní dny a těším se na Vás příště.

Dáša
PS už aby byla zima a byl čas na roláky s dlouhým rukávem :-)))

Top Gap, bundička Orsay, košík Levandulová, boty CCC, kalhoty old
Follow:
Sdílet:

Instagram

0   7
0   8
0   6
0   11
0   8
0   7
0   4
0   7