Slider

tak tady jsou slíbené úlovky

tak tady jsou slíbené úlovky

slíbené úlovky z Londýna J

…ne, nemluvím o té velké, nádherné, chromované motorce J.  Moc se sice ve značkách nevyznám, tohle byla určitě HD. Byla tak krásná, jak se leskla na slunci, že sem si ji musela vyfotit. Fotila jsem cestou na sobotní nákupy. Přes týden to obvykle nestíhám, tak vyrážím zásobit ledničku o sobotách.

Vybrala jsem pro Vás dva londýnské úlovky – bledě modré džíny s výšivkou a růžové chlupaté loafersky. Doplnila jsem je starou známou O BAG , která má úplně náhodou skoro stejnou barvu jako pantofle. To, že mám tuhle pudrově růžovou kabelku je vlastně taky náhoda. Původně jsme si koupily s Věrkou obě stejnou – pískové barvy. No a vloni na podzim, se mojí dceři tak zalíbila, že si ji půjčila a tak nějak už ji zůstala J. Chvíli jsem si  myslela, že už si další O BAG  nebudu pořizovat, ale pak jsem viděla na jedné slečně tuhle pudrovou. A úplně jsem se do ní zbláznila – jasně, že do té kabelky J a hned si ji koupila.
Hedvábná košile bez rukávů je ulovena v sekáči a krátká bundička je z loňské kolekce Orsay.
Vedro bylo neskutečné, tak jsem byla docela ráda, že se po focení můžu zchladit v obchoďáku.
Příště se těšte na další kombinace, protože jsem neodolala a ten krásný svetr, co si Jana dovezla z Gapu, jsem si totiž taky objednala J.

                          Džíny GAP, loafers River Island, košile vintage, bundička a náramek old, kabelka O Bag.
Follow:
Sdílet:

Instagram

0   7
0   8
0   6
0   11
0   8
0   7
0   4
0   7