Slider

Co dělat když

Co dělat když

Co dělat, když na vás přiskočilo nějaké to kilo navíc, jako na mě během týdenního zápasu s kašlem? Co dělat, když na Vás mrká bříško pokaždé, když si zavazujete tenisky? Jako kdyby vyčítavě říkalo: ” To je ten čaj s medem každé ráno. To jsou ty sušenky večer k televizi. To je to přecpávání se ovocem a kompotama. Tak tady mě teď máš!”
Co dělat? Protože do práce a ven mezi lidi musím a rozhodně nechci, aby si toho všichni hned všimli – stačí, že někteří to stejně odhalí….pak mám na výběr z několika možností:
Můžu být celý týden na dietě. Ale vidina lezení hlady po zdi mě nijak zvlášť neláká.
Můžu si vytvořit úžasnou postavu pomocí stahovacího prádla. Dost děsivá představa…
Můžu bříško zamaskovat vhodným oblečením. A tohle mi připadá jako nejrozumnější nápad.
Už jsem Vám říkala, že mám chlapeckou postavu? To znamená bohužel žádný pas. Tak mám! A teď ještě k tomu bříško!

Jaké jsou tedy možnosti, pokud se náhodou nacházíte ve stejné situaci 🙂 Máte chlapeckou postavu a právě jste trošku přibrali hlavně na bříšku?
Můžete se maskovat do volnějšího oblečení. Košile, tunika, volnější svetřík. Ale pozor, vždy musí být oblečení z jemných a splývavých materiálů, nejlépe doplněné úzkými kalhotami. V mém případě to bývají obyčejně legíny. Pozor, zase to s tou velikostí a plandavostí ale nepřežeňte, jinak bude efekt právě opačný.
Můžete se maskovat dobře padnoucím sakem, které Vám dobře sedí v ramenou a má vycpávky přesně tak akorát. Končí pod nejširší částí Vašich boků. Já mám jedno, které je ještě delší. K němu se opět hodí nejlépe úzké kalhoty. Do saka košili nebo tuniku a pokud je navrch na kalhoty, v případě kratšího saka, může být košile klidně delší než sako.
Můžete se maskovat “za řasením” Vhodně nařasený top, sahající k linii boků nebo delší, skryje bříško. Výrazná barva nebo velký náhrdelník spolehlivě odpoutá pozornost od “těžší” spodní části 🙂
První variantu s košilí můžete vidět v mém příspěvku Změna je život. Druhou variantu se sakem pak v příspěvku Volný sváteční den.
Pro dnešek jsem zvolila třetí variantu – maskování se řasením. Vybrala jsem lehoučký svetřík ve výrazné červené barvě. Pomocí jeho dlouhých cípů ho můžu podkasat a nařasit. Tím spolehlivě zakryju bříško. Svetřík je zároveň tak akorát dlouhý, aby zamaskoval boky. Ke kalhotám můžu cípy nechat rozvázané a vznikne pěkná asymetrická a volná 🙂 tunika.                                                                                                                                                                        Svetřík doplňuje černá sukně do áčka. Na ni navazují černé punčocháče a černé boty do špičky. Tím vytvořím dlouhou, jednobarevnou linii a noha je rázem krásně prodloužená. A kdo z nás by tuhle šanci nechtěl využít. Černá barva spodní část prodlouží a dá důraz na červenou barvu na svetříku. A koho by napadlo, že je vlastně maskovací, když Vás oslnila jeho barva:-)))  Až se mi podaří bříško odložit…. na vytvoření pomyslného pasu použiju nějaký tenký páseček.
Takže až zhubnu….uvidíte mě s páskem……:-)                                                                                                            Svetřík a sukně jsou z Promodu. Kašmírové punčocháče z Calzedonie, kabelka a hodinky Michael Kors, brýle old.                                                                                                                                          Mějte se krásně. Dáša

 

 

Follow:
Sdílet:

Instagram

0   7
0   8
0   6
0   11
0   8
0   7
0   4
0   7